HOLDPLAN

Holdtræning i Vestbad Fitness kører efter nedenstående to planer
Klik på det ønskede hold for at booke.
I menuen under ‘Holdbooking’ findes en beskrivelse af alle hold.
(Vi tager forbehold for løbende ændringer af holdplanen i forhold til ferie og helligdage)

Nedenstående holdplan er gældende fra 6. januar 2020

HOLDTRÆNINGSSAL

Mandag 8.00 – 8.45 Form & Fit Pia
Mandag 10.00 – 11.00 KOL Diana
Mandag 15.30 – 16.30 Ryghold Gitte
Mandag 16.30 – 17.30 Ryghold Gitte
Mandag 17.30 – 18.30 ZUMBA Anja
Tirsdag 8.00 – 9.00 Senior Cirkeltræning Esther
Tirsdag 9.00 – 10.00 Senior Cirkeltræning Esther
Tirsdag 10.00 – 11.00 Balancetræning Esther
Tirsdag 15.00 – 16.00 Diabeteshold Rasmus S.
Tirsdag 16.00 – 17.00 Cirkeltræning Rasmus S.
Tirsdag 17.00 – 18.00 BodyPump Kathrine
Tirsdag 18.10 – 19.10 BodyFlow Kathrine
Onsdag 8.00 – 9.00 Senior Fit Rikke
Onsdag 9.00 – 10.00 Ryghold Senior Gitte
Onsdag 10.00 – 11.00 Efterfødselstræning Rikke
Onsdag 16.00 – 17.00 Knæ & Hofte Esther
Onsdag 17.00 – 18.00 ZUMBA Julie
Onsdag 18.00 – 19.00 Puls & Styrke Anne
Onsdag 19.00 – 20.00 Yoga Anne
Torsdag 8.00 – 8.45 Form & Fit Pia
Torsdag 9.00 – 9.45 Form & Fit Pia
Torsdag 10.00 – 11.00 Senior Cirkeltræning Diana
Torsdag 15.30 – 16.30 Ryghold Gitte
Torsdag 16.30 – 17.30 Ryghold Gitte
Torsdag 17.30 – 18.30 Bodytoning Sebastian
Torsdag 18.30 – 19.30 Aerobic Sebastian
Fredag 9.00 – 10.00 Knæ & Hofte Diana
Fredag 10.15 – 11.15 Senior Fit Rasmus S
Fredag 11.30 – 12.30 Yoga Kathrine
Fredag 17.00 – 18.00 ZUMBA Maria B
Lørdag 9.00 – 10.00 Puls & Styrke Anne
Lørdag 10.00 – 11.00 Yoga Anne
Lørdag 11.30 – 12.30 Cirkeltræning Maria A
Søndag 9.15 – 10.15 ZUMBA Louise
Søndag 10.20 – 11.20 BodyPump Kathrine
Søndag 11.30 – 12.30 BodyFlow Kathrine

CYKELSAL

Mandag 17.00 – 18.00 Cykling Sune
Tirsdag 8.00 – 9.00 Cykling Gitte
Tirsdag 9.15 – 10.00 Cykling Gitte
Tirsdag 18.00 – 19.00 Cykling Rasmus F
Onsdag 6.15 – 7.15 Cykling Sune
Onsdag 17.00 – 18.00 Cykling Dennis
Torsdag 8.00 – 9.00 Cykling Rasmus S
Torsdag 17.30 – 18.30 Cykling Søren
Fredag 9.15 – 10.00 Cykling Rikke
Lørdag 9.00 – 10.00 Cykling Rasmus F
Søndag 10.20 – 11.20 Cykling Jackie